Модель: T-XMER503030125/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030125/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 26 mm, co umożliwia współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25x15 mm oraz 30x10 mm.