Модель: T-XMER502150400/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150400/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 400A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, natomiast wymiary obsługiwanej szyny prądowej to 20mm na 10mm.