Модель: T-XMER502150300/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 300A i wyjściowym 1A został zaprojektowany do współpracy z układami pomiarowymi. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 12,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary wewnętrzne wynoszą 21mm średnicy, a otwór przystosowany jest do szyny prądowej o wymiarach 20mm na 10mm.