Модель: T-XMER502150200/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 10VA.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Element posiada otwór o średnicy wewnętrznej 21mm oraz przystosowany jest do szyny prądowej o wymiarach 20mm x 10mm.