Модель: T-XMER502150150/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XMER502150150/1A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu maksymalnym 10VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Otwór przelotowy posiada średnicę wewnętrzną 21mm, natomiast dedykowane wymiary dla szyny prądowej wynoszą 20mm x 10mm.