Модель: T-XMER502150125/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany, a opcjonalnie możliwe jest zastosowanie montażu na szynę DIN. Urządzenie posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm oraz przystosowane jest do współpracy z szyną prądową o wymiarach 20mm na 10mm.