Модель: T-XMER502130400/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością montażu na szynie DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, natomiast dopuszczalny rozmiar szyny prądowej to 20mm x 10mm.