Модель: T-XMER502130250/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 250A na 1A przeznaczony jest do pomiaru prądu w układach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 5VA.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 21mm, natomiast wymiar szyny prądowej to 20mm na 10mm.