Модель: T-XMER502130120/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130120/1A
Опис
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 120A oraz wyjściowych 1A przeznaczony jest do transformacji prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy analogicznym obciążeniu. Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do pracy z szyną prądową o wymiarach 20mm x 10mm.