Модель: T-XMER502130100/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 20mmx10mm.