Модель: T-XMER502130100/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy przeznaczony do pomiaru prądu o wartości wejściowej 100A z wyjściem 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz jest dostosowane do pracy z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 20mm na 10mm.