Модель: T-XMER501450100/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 100A i prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia montaż na przewodzie o odpowiednim przekroju. Konstrukcja pozwala na instalację przykręcaną bezpośrednio do podłoża lub, przy wykorzystaniu dodatkowych akcesoriów, na szynę DIN.