Модель: T-XMER501430250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do pomiaru prądu w układach elektrycznych, przekształcając prąd wejściowy o wartości 250A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Średnica wewnętrzna otworu przelotowego wynosi 14mm, co umożliwia montaż na przewodach o określonym przekroju.