Модель: T-XMER501430250/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.