Модель: T-XMER501430150/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, średnica wewnętrzna 14mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 150A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Element charakteryzuje się średnicą wewnętrzną otworu wynoszącą 14mm, co umożliwia montaż na przewodzie o odpowiednim przekroju.