Модель: T-XMER501430125/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Przekładnik posiada otwór przelotowy o średnicy wewnętrznej wynoszącej 14mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu pomiarowego o odpowiednim przekroju.