Модель: T-XMER4521250/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do wartości wtórnej 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 21mm, natomiast wymiary szyny prądowej obsługiwanej przez urządzenie to 20mm na 10mm.