Модель: T-XMER4521100/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.252 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, średnica wewnętrzna 21mm
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 100A oraz prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości prądów w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz klasą dokładności 1 przy obciążeniu do 3,75VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 21mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 20mm x 10mm.