Модель: T-XMER4521100/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, średnica wewnętrzna 21mm
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 100A oraz wyjściowych 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 21mm i jest przystosowane do pracy z szyną prądową o wymiarach 20mmx10mm.