Модель: T-XMER4514250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514250/5A jest przeznaczony do transformacji prądu o wartości wejściowej 250A na wartość wyjściową 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm.