Модель: T-XMER4514200/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514200/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o bezpieczniejszym poziomie. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym 200A oraz prądem wyjściowym 5A.
Parametry dokładności urządzenia wynoszą 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia odpowiednie prowadzenie przewodu pomiarowego.