Модель: T-XMER4514200/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514200/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm.