Модель: T-XMER4514150/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514150/5A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do prądu wtórnego o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14 mm, co umożliwia odpowiednie prowadzenie przewodu pomiarowego.