Модель: T-XMER4514125/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 125A do poziomu prądu wtórnego 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego. Średnica wewnętrzna otworu przelotowego dla przewodu wynosi 14mm.