Модель: T-XMER4514100/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514100/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o mniejszym natężeniu. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym wynoszącym 100A oraz prądem wyjściowym na poziomie 1A.
Parametry dokładności urządzenia zależą od obciążenia znamionowego. Dla klasy 0,5 maksymalne obciążenie wynosi 1,5VA, natomiast dla klasy 1 wartość ta osiąga 3,75VA. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną równą 14mm.