Модель: T-XMER2251256000/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251256000/5A
Опис
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER 225-125
Przekładnik prądowy 6kA/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 6kA na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się zróżnicowanymi parametrami obciążenia w zależności od wybranej klasy dokładności. Dla klasy 0,2 maksymalna moc wynosi 60VA, natomiast dla klas 0,5 oraz 1 maksymalne obciążenie osiąga wartość 100VA.
Konstrukcja urządzenia została przystosowana do montażu na szynie prądowej o wymiarach 93mm x 125mm. Parametry techniczne pozwalają na zastosowanie przekładnika w układach pomiarowych wymagających precyzyjnej redukcji wysokich prądów wejściowych w celu bezpiecznej obsługi urządzeń kontrolnych i mierników.