Модель: T-XMER2251254000/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251254000/1A
Опис
Przekładnik prądowy 4kA/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości natężenia prądu wejściowego do poziomu wtórnego 1A. Urządzenie obsługuje prąd wejściowy o wartości 4kA.
Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 dla mocy do 15VA, 0,5 dla mocy do 45VA oraz 1 dla mocy do 60VA. Komponent przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 93mm na 125mm.