Модель: T-XMER2251251500/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251251500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 1,5kA/1A, wymiar otworu 93mmx125mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251251500/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 1,5kA na prąd wtórny 1A. Urządzenie zostało zaprojektowane do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 93mm x 125mm.