Модель: T-XMER14080500/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER14080500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, średnica wewnętrzna 73mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER14080500/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 73mm, co umożliwia współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 30mmx80mm, 50mmx60mm, 60mmx50mm oraz 80mmx30mm.