Модель: T-XMER14080300/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER14080300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, średnica wewnętrzna 73mm
Przekładnik prądowy XMER 140-80 przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 73mm, co pozwala na montaż w układach z szynami prądowymi o wymiarach 30mm x 80mm, 50mm x 60mm, 60mm x 50mm oraz 80mm x 30mm.