Модель: T-XMER10480750/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480750/5A
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480750/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 65mm, co pozwala na montaż na przewodach lub szynach o określonych wymiarach.
Klasa dokładności urządzenia zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 przy maksymalnie 5VA, 0,5 przy maksymalnie 10VA oraz 1 przy maksymalnie 15VA. Przekładnik jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 50mmx50mm, 60mmx30mm oraz 80mmx12,5mm.