Модель: T-XMER10480300/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480300/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 50mm x 50mm, 60mm x 30mm oraz 80mm x 12,5mm. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 65mm, co umożliwia współpracę z przewodami i szynami o odpowiednim przekroju.