Модель: T-XMER10460750/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10460750/1A
Опис
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,2/0,5/1
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie zapewnia zróżnicowane parametry pracy w zależności od wymaganego obciążenia, osiągając klasę dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, klasę 0,5 przy 20VA oraz klasę 1 przy 30VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm. Element został przystosowany do montażu na szynach prądowych o wymiarach 30mmx50mm, 40mmx40mm, 50mmx30mm oraz 60mmx12,5mm.