Модель: T-XMER10460400/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10460400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,2/0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, 0,5 przy 10VA oraz 1 przy 15VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 54mm. Produkt jest przystosowany do montażu na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 50mm, 40mm x 40mm, 50mm x 30mm oraz 60mm x 12,5mm.