Модель: T-XMER10460250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10460250/5A
Опис
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER 104-60
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności zależną od obciążenia: klasa 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA, klasa 0,5 przy 7,5VA oraz klasa 1 przy 12,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm. Element przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 30mm x 50mm, 40mm x 40mm, 50mm x 30mm oraz 60mm x 12,5mm.