Модель: T-XMER104601250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER104601250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 1250/5A, średnica wewnętrzna 54mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 1,25kA na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu do 20VA, klasą 0,5 przy obciążeniu do 30VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 45VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 54mm. Element przystosowany jest do montażu na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 50mm, 40mm x 40mm, 50mm x 30mm oraz 60mm x 12,5mm.