Модель: T-XMER100130V800/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER100130V800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 800A oraz wyjściowych 5A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie oferuje dwie klasy dokładności w zależności od obciążenia znamionowego, wynoszące 0,5 przy maksymalnej mocy 5VA oraz 1 przy maksymalnej mocy 10VA.
Konstrukcja elementu została przystosowana do pracy z szyną prądową o wymiarach 38mm x 128mm. Parametry te zapewniają kompatybilność z instalacjami wymagającymi precyzyjnej transformacji prądów wysokiej wartości na wartości standardowe dla aparatury pomiarowej.