Модель: T-XMER100130V600/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER100130V600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 600A do poziomu prądu wtórnego 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu znamionowym do 5VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu na szynie prądowej o wymiarach 38mm x 128mm. Parametry techniczne pozwalają na wykorzystanie przekładnika w układach pomiarowych wymagających precyzyjnej transformacji prądu w warunkach znamionowego obciążenia.