Модель: T-XMER100130V1500/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER100130V1500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 1500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 1,5 kA oraz prądzie wyjściowym 1 A jest przeznaczony do transformacji wysokich wartości natężenia prądu na sygnały pomiarowe. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15 VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 30 VA.
Element został przystosowany do montażu na szynie prądowej o wymiarach 38 mm x 128 mm. Konstrukcja pozwala na wykorzystanie urządzenia w układach wymagających przetwarzania prądów rzędu 1500 A.