Модель: T-OMEGA10D1600/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY OMEGA10D1600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 1600/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 1,6kA do prądu wtórnego o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 30VA.
Konstrukcja urządzenia została przystosowana do współpracy z szyną prądową o wymiarach 160mm x 80mm. Zastosowany w modelu rozpinany rdzeń umożliwia montaż na istniejących instalacjach bez konieczności rozłączania obwodu pierwotnego.