Модель: T-OMEGA10C1200/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 1.486 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY OMEGA10C1200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 1200/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY OMEGA10C1200/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 1,2kA na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 30VA.
Konstrukcja urządzenia została przystosowana do pracy na szynie prądowej o wymiarach 120mm x 80mm. Zastosowany rozpinany rdzeń umożliwia montaż przekładnika na przewodzie lub szynie bez konieczności rozłączania obwodu pierwotnego.