Модель: T-OMEGA10B800/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 1.126 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY OMEGA10B800/5A
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY OMEGA10B
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy o przekładni 800A/5A przystosowany do pomiaru prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 10VA.
Konstrukcja przekładnika oparta jest na rozpinanym rdzeniu, co ułatwia jego instalację na istniejących przewodach lub szynach. Urządzenie jest przeznaczone do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 80mm na 50mm.