Модель: T-PWCT-31/31-400A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-31/31-400A
Опис
Przekładnik prądowy 400A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SELEC PWCT-31/31-400A służy do pomiaru prądu wejściowego o wartości do 400A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 47Hz do 63Hz. Na wyjściu generowane jest napięcie o wartości 330mV.
Konstrukcja umożliwia montaż na panelu lub na szynie DIN, a otwór na szynę prądową wynosi 31mm x 31mm. Połączenie elektryczne realizowane jest za pośrednictwem złącza RJ45. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -25°C do 40°C.
Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 140mm x 90mm x 54mm. Element jest przeznaczony do pracy w instalacjach wymagających monitorowania parametrów prądowych zgodnie z podaną specyfikacją techniczną.