Модель: T-MFM384-R-C-24V-CE
Виробник: SELEC
Waga: 0.259 kg
Відгуки: 0
Miernik: parametrów sieci SELEC MFM384-R-C-24V-CE
Опис
Pomiar energii i mocy sieci 3-fazowej, interfejs RS485 Modbus RTU
Cyfrowy miernik parametrów sieci SELEC MFM384-R-C-24V-CE przeznaczony jest do montażu na szynie DIN. Urządzenie wykonuje pomiary metodą pośrednią z użyciem przekładnika prądowego 5A, oferując funkcjonalność True RMS dla rzeczywistej wartości skutecznej. Miernik współpracuje z sieciami 3-fazowymi, 3- oraz 4-przewodowymi w zakresie częstotliwości od 45 do 65 Hz.
Urządzenie umożliwia pomiar napięcia AC, prądu AC, mocy czynnej, biernej, pozornej oraz energii. Wyposażone jest w wyświetlacz LCD prezentujący wyniki w formacie 4 lub 7 cyfr. Maksymalne napięcie wejściowe wynosi 300V, przy czym miernik obsługuje szerokie zakresy pomiarowe napięcia AC do 500kV oraz prądu AC do 10kA przy użyciu odpowiednich przekładników.
Komunikacja zewnętrzna realizowana jest za pomocą interfejsu RS485 z obsługą protokołu Modbus RTU. Miernik zasilany jest napięciem 24V DC i może pracować w temperaturze otoczenia od -5 do 60°C. Kompaktowa obudowa montażowa charakteryzuje się wymiarami 70x90x66,3 mm.