Модель: T-SCAPA-6022-19/25YL
Виробник: SCAPA
Waga: 0.083 kg
Відгуки: 0
Taśma: elektroizolacyjna SCAPA TAŚMA 6022 19MM/25M ŻÓŁTA
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 6022-19/25YL
Taśma elektroizolacyjna PVC 19mm x 25m, żółta
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 6022-19/25YL została wykonana z elastycznego PVC i wyposażona w klej kauczukowy. Produkt charakteryzuje się grubością 0,15 mm oraz wytrzymałością dielektryczną na poziomie 40 kV/mm. Taśma może pracować w szerokim zakresie temperatur od 0°C do 90°C, zachowując przy tym swoje właściwości fizyczne i izolacyjne.