Модель: T-SCAPA-6022-19/25YG
Виробник: SCAPA
Waga: 0.082 kg
Відгуки: 0
Taśma: elektroizolacyjna SCAPA TAŚMA 6022 19MM/25M ŻÓŁTO-ZIELONA
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 6022-19/25YG
Taśma elektroizolacyjna PVC, 19mm x 25m, żółto-zielona
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 6022-19/25YG o szerokości 19 mm i długości 25 m wykonana jest z delikatnego PVC z klejem kauczukowym. Produkt charakteryzuje się grubością 0,15 mm oraz wybarwieniem żółto-zielonym, co umożliwia skuteczne kodowanie kolorami. Oferuje wytrzymałość dielektryczną na poziomie 40 kV/mm oraz wydłużenie przy zrywaniu wynoszące 170%.