Модель: T-SCAPA-2705-19/33BK
Виробник: SCAPA
Waga: 0.137 kg
Відгуки: 0
Taśma: elektroizolacyjna SCAPA TAŚMA 2705 19MM/33M CZARNA
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2705-19/33BK
Taśma elektroizolacyjna PVC 19mm x 33m, samogasnąca
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2705-19/33BK wykonana została z folii PVC z naniesionym klejem kauczukowym. Produkt charakteryzuje się grubością 0,18 mm, szerokością 19 mm oraz długością nawoju wynoszącą 33 metry. Materiał posiada właściwości samogasnące oraz wytrzymałość dielektryczną na poziomie 40 kV/mm.