Модель: T-SCAPA-2702-19/20BK
Виробник: SCAPA
Waga: 0.059 kg
Відгуки: 0
Taśma: elektroizolacyjna SCAPA TAŚMA 2702 19MM/20M CZARNA
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2702-19/20BK
Taśma elektroizolacyjna z folii PVC, wymiary 19mm x 20m
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2702-19/20BK wykonana jest z folii PVC i wyposażona w klej kauczukowy. Produkt charakteryzuje się grubością 0,13 mm oraz wytrzymałością dielektryczną na poziomie 40 kV/mm. Taśma zachowuje swoje właściwości w zakresie temperatur pracy od -40°C do 105°C. Materiał nośnika wykazuje wydłużenie przy zrywaniu równe 180% oraz przyczepność do stali wynoszącą 1,8 N/cm. Konstrukcja taśmy zapewnia odporność na korozję, otarcia oraz wilgoć. Produkt jest samogasnący, co podnosi bezpieczeństwo użytkowania w instalacjach elektrycznych. Taśma znajduje zastosowanie przy izolacji elektrycznej, wiązkowaniu przewodów, zabezpieczaniu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz w celach znakowania. Jest zgodna z normą 2000/53/EC (ELV). Wymiary taśmy to 19 mm szerokości oraz 20 m długości, przy sile ścinającej 25 N.