Модель: T-SCAPA-1504H-19/33
Виробник: SCAPA
Waga: 0.163 kg
Відгуки: 0
Taśma: elektroizolacyjna SCAPA TAŚMA 1504H 19MM/33M BIAŁA, SZKLANA
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 1504H-19/33
Taśma elektroizolacyjna z tkaniny poliestrowej, 19mm x 33m
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 1504H-19/33 to produkt wykonany z tkaniny poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym, charakteryzujący się grubością 0,17 mm. Zastosowany klej silikonowy zapewnia przyczepność do stali na poziomie 3,8 N/cm oraz wytrzymałość dielektryczną wynoszącą 2,3 kV. Produkt posiada wysoką odporność termiczną, umożliwiającą pracę w temperaturze do 180°C.