Oscyloskop ręczny ROHDE & SCHWARZ RTH1012MSO
Модель: T-RTH1012MSO
Виробник: ROHDE & SCHWARZ
Waga: 4.5 kg
Відгуки: 0
Опис
Oscyloskop 100MHz 2-kanałowy z wbudowanym multimetrem, IP51
Urządzenie łączy funkcje oscyloskopu cyfrowego z 2 izolowanymi kanałami oraz multimetru. Pasmo pracy wynosi 100MHz, przy czasie narastania ≤3,5ns i rozdzielczości pionowej 9bit. System oferuje próbkowanie 2,5Gsps (5Gsps interleaved) oraz długość rekordu pamięci 500kpts. Kolorowy wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 7" i rozdzielczości 800x480 posiada panel dotykowy, ułatwiający sterowanie parametrami podstawy czasu od 1ns/dz do 500s/dz oraz czułością wejściową od 2mV/dz do 100V/dz.
Wbudowany multimetr umożliwia pomiar napięć AC/DC do 1kV, rezystancji do 100MΩ, pojemności do 10mF oraz temperatury w zakresie -200...850°C. Przyrząd obsługuje wyzwalanie typu glitch, szerokość impulsu oraz zbocze narastające i opadające. Urządzenie jest zgodne z normami CAT II 1000V, CAT III 600V, CAT III 1000V, CAT IV 600V oraz EN 61010. Klasa szczelności obudowy wynosi IP51, co pozwala na pracę w wymagających warunkach środowiskowych.
Komunikacja odbywa się przez interfejsy Ethernet, LAN oraz USB, a wsparcie zapewnia dedykowana aplikacja mobilna. Zasilanie urządzenia realizowane jest za pomocą akumulatora Li-Ion lub zasilacza sieciowego (100...240V AC). Wymiary zewnętrzne oscyloskopu to 201x293x74mm. W zestawie: sonda oscyloskopowa (1 na kanał), zasilacz.